סוכה

סוכה


סוכות ירושלים   סוכות ירושלים

סוכות ירושלים

סוכות ירושלים        סוכה לנצח        סגנונות סוכות        סכך לנצח      בניית סוכה         סוככים

 

סוכה
 

כולנו זוכרים שבעבר, כדי לבנות סוכה היינו צריכים לפנות לעצמנו יום שלם בשביל העבודה שהייתה כרוכה בכך. ההבנה הייתה, שההלכה שקובעת כי יש לקבוע יתד לבניית סוכה במוצאי יום הכיפורים (על מנת לעבור מחיל אל חיל) באמת התכוונה ליתד, כי העבודה של הקמת סוכה היא יותר מדי גדולה בשביל ערב אחד. ב-'סוכות ירושלים' שינו את התפיסה הזו והפכה את מלאכת הרכבת סוכה, בלי תלות בגודלה, למלאכה פשוטה מהירה ויעילה.

סוכה המיוצרת על ידי סוכות ירושלים הינה סוכה כשרה למהדרין, ויחד עם זאת הינה סוכה קלה להרכבה ופירוק ובמחירים הנוחים לכל כיס. גודלה ומחירה של סוכה בגודל סביר היוו בעבר מגבלה בפני משפחות לבלות את חג הסוכות או חלקים ממנו ביחד.

מתוך ההבנה שחג הסוכות הוא חג של שמחה, אירוח, וקירוב לבבות, נרתמנו למשימה של שיווק והפצת סוכה שתאפשר למשפחות וחברים לחגוג את חג הסוכות ביחד באווירה נעימה. כדי להמחיש נקודה זו, אשתף אתכם מניסיון אישי של משפחתי ושל משפחות רבות שאני מכיר.

לפני שנים, כאשר בניית סוכה הייתה עדיין סיפור מורכב, היינו מרכיבים סוכה קטנה יחסית – הרכיבים המבטיחים שזו תהיה סוכה כשרה היו כבדים ויקרים ולא אפשרו לנו לבנות סוכה גדולה. סוכה מעץ כבר לא התאימה לגודל המבורך של משפחתנו המתרחבת.

לפני מספר שנים גילינו בשוק סוכה של סוכות ירושלים. לאחר בדיקה מדוקדקת, מצאנו כי סוכה זו הינה כשרה למהדרין לכל הדעות. בנוסף לכך הרכבת סוכה זו הייתה פשוטה וקלה – היינו יכולים לשמור את המפגש המשפחתי לאירועים יותר נעימים מבניית סוכות. מחירה הנמוך של כזאת סוכה אפשר לנו לקנות סוכה גדולה היכולה להכיל את כל בני המשפחה וחברים נוספים.

אין לי כל ספק כי שמחת חג הסוכות של משפחתי וכל הבאים לסוכתנו בחגי הסוכות של כל השנים מאז, היא הרבה הודות לסוכות ירושלים שאפשרה לנו להרכיב סוכה גדולה, ביעילות קלות וחיסכון. גם לקראת חגי תשרי הבעל"ט בשנה הקרובה, סוכות ירושלים נערכת לשווק סוכה המתאימה לכל משפחה, סכך קיינעס ועוד חידושים רבים, כשרים למהדרין – התורמים לשמחת החג השלמה של חג הסוכות.
 
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר סוכות ירושלים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
קישורים מומלצים לקבלת מידע על סוככיםלקראת החג: סוכה אתנית (3.10.06)
חברת "סוכות ירושלים", המעצבת ומייצרת סוכות וסכך לנצח, משיקה השנה "סוכות אתנית". המדובר בסוכה המורכבת מבדים מפוארים מיוחדים בסגנון מרוקאי ובוכרי ברוח השורשים של עדות המרכז. בדי וחלונות הסוכה מעוצבים בסגנון אוריינטלי, שנעשה בידיהן של מעצבות אוהלי חינה של העדה המרוקאית. האווירה המתקבלת בסוכה הינה חגיגית חינה מרוקאית בסגנון אלף לילה ולילה. השילוב של אווירת החג עם הבדים האוריינטלים, וקישוט הסוכה במנורות אורגימי משרים אווירה מיוחדת. שוק הסוכות בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, החברות הגדולות בענף הינן סוכות ירושלים וסוכות נחלים. ישראל עזריאלי, מנכ"ל סוכות ירושלים: "הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום ולכן השקנו השנה את 'הסוכה האתנית' כמענה לציבור צרכנים שמעוניין לגוון ולרענן את מראה הסוכה".

כלכלה, צרכנות- שלומית קונה סוכה (7.10.03)
איפה אפשר להשיג את המחיר הכי טוב לסכך, מה היתרון של סוכה מתקפלת, מי מייצר תפסנים מיוחדים לדפנות ומהו הטרנד האחרון בקישוטים לחג. חג הסוכות כבר בפתח ומכירות הסוכות והאביזרים הנלווים יגיעו לשיאם השבוע. מגוון הסוכות, הבדים הסכך והקישוטים גדול מאי פעם, כך גם טווח המחירים.2 גופים שולטים בסוכות ה"נצח" המתאימות להקמה חוזרת: סוכות נחלים וסוכות ירושלים. סוכות נחלים הוא שם שהפך למותג ושכבש את רשתות השיווק כמו אייס והום-סנטר. מנהלת השיווק של אייס, אור אבני, טוענת שההחלטה נבעה מעוצמת המותג. נחלים אף הצליחה להשליט מחירים אחידים לכל מוצרייה- אין תחרות במחיר הסוכה, תופעה חסרת תקדים בשוק מוצרי הצריכה, הרשתות מתחרות זו בזו רק במוצרים הנלווים כמו הקישוטים והריהוט לסוכה. לעומת מחירי הסוכה מחיר הסכך אינו אחיד. במגזר החרדי, כפי שהעלנו בבדיקה טלפונית פשוטה, נמכר הסכך במחיר הנמוך ביותר- סכך קני סוף לסוכה בגודל של 6 מ"ר ב-264 שקל. ניתן למצוא השנה סוכה מתקפלת לטיולים או למטוס של סוכות ירושלים. הסוכה מגיעה ב- 3 גדלים ועשויה מאלומיניום. קהל היעד לסוכה זאת היא ישראלים המתכוננים לבלות את החג בחו"ל. ניתן לרכוש טרולי מיוחד במארז במחיר של 49 שקל. מחירי המתקפלות נעים בין 750 שקל, לסוכה של 1.60 מטר על 1.60 מטר ועד ל-1,100 שקל ל-2.5 מטר על 2.5 מטר. החברה המציאה פטנטים המיועדים להקל על ההרכבה. "תפס קל"- מיועד לסוכות בד ומאפשר לתלות את הבד כדוגמת תליית וילון. המחיר -2.9 שקל לבודד, 35 שקל למארז של 12 יחידות. סוכה של 6 מ"ר דורשת 12-24 יחידות. לסוכות העץ מיועד "תפס פלא" ההופך את ההרכבה הקשה להרכבת "לגו", במחיר של 9 שקלים לתפס.

יוקו אונו מארחת בחג בסוכה יפנית מיוחדת (11.10.05)
לקראת חג הסוכות השיקה חברת "סוכות ירושלים" סוכה חדשה העשויה כולה מחלונות יפניים. באירוע חגיגי שהתקיים במסעדת יוקו אונו. היפנית הכשרה ממתחם הבורסה ברמת גן. באירוע שכולו על טהרת מסורת יפן, נכחו בין היתר אורי אומנותי, אסנת זקהיים, ניקי גולדשטיין, עו"ד פנינת ינאי, שמעון דלבקוביץ מלהקת אוף שימחעס, אנסטסיה מיכאלי ועוד. האורחים נהנו מאווירה יפנית, שכללה קישוטי אוריגמי וטעימות גורמה של מסעדת יוקו אונו שהוגשו על ידי גיישות יפניות. דפנותייה של הסוכה שתקדם את מבקרי המסעדה במהלך כל ימי החג, מחלונות הניתנים לגלילה ומותאמים במיוחד למזג האוויר הישראלי. "סוכות ירושלים" בחרה במסעדת יוקו אונו כמקום האידיאלי להצגת הסוכה היפנית לקהל, בעקבות השילוב הייחודי של אוכל יפני איכותי, אווירה יוקרתית וכשרות.

לראשונה בישראל: סוכה יפנית וכשרה (2.10.05 )
סוכת ירושלים, מעצבת ויצרנית של סוכות וסכך לנצח, יצאה השנה עם פטנט ייחודי- סוכה שדפנותייה עשויים מחלונות הניתנים לגלילה. הסוכה בגובה 2.3 מטרים (לעומת 2.1 מטרים בסוכה סטנדרטית) והיא ניתנת לרכישה בתשעה גדלים שונים.

באירוע השקה החגיגי שיתקיים (יום ה' 6.10.05)
במסעדה היפנית הכשרה "יוקו אונו" במתחם הבורסה ברמת גן. הסוכה, שתוקם בחזית המסעדה, תוצג בפני קהל המבקרים באירוע שכולו על טהרת מסורת יפן. באירוע יוגשו טעימות גורמה של המסעדה. הסוכה עצמה תקושט במנורות אוריגמי, והאורחים ייהנו מאווירה יפנית, ומהגשה של גישות יפניות. ישראל עזריאל, מנכ"ל חברת "סוכות ירושלים" המייצרת את הסוכה הייחודית אמר כי הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום הכשרות ובתחום הנוחות. "לכן השקענו השנה את "סוכת החלונות היפניים". כאשר הסוכה כולה מוקפת חלונות יפניים המותאמים ביותר למזג האוויר הישראלי. "מסעדה יפנית היא המקום האידיאלי להצגת הסוכה היפנית שלנו לקהל. בעקבות השילוב הייחודי של אוכל יפני איכותי, אווירה יוקרתית ובכשרות מהודרת.

דפנות אלף לילה ולילה (6.10.06 )
סוכות ירושלים הסוכה החדשנית בתחום הסוכות מציגה לחג הזה מוצר מעניין "סוכה אתנית", סוכה שעוצבה ברוח יהדות מרוקו ובוכרה. סוכות ירושלים החברה שמתמחה בעיצוב ויצור של סוכות וסכך לנצח יוצאת השנה עם מוצא חדשני "סוכה אתנית"- סוכה המורכבת מבדים מפוארים מיוחדים בסגנון מרוקאי ובוכרי ברוח השורשים של עדות המזרח. שוק הסוכות בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, החברות הגדולות בענף הינם סוכוץת ירושלים וסוכוצ נחלים. לדברי מר ישראל עזריאלי מנכ"ל חברת סוכות ירושלים, הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום ולכן השיק השנה את הסוכה האתנית כמענה לציבור הצרכנים שמיועד לגוון ולרענן את מראה הסוכה. חברת סוכות ירושלים פועלת מאז 1993 כאשר בשנים הראשונות שיווקה החברה סכך מחצלת ייחודי תחת המותג "קיינעס" הידוע בהידורו ובאיכותו, ומקובל מאד ע"י הציבור ברחבי הארץ. "סוכות ירושלים" החברה המובילה בעיצוב וייצור של סוכות וסכך לנצח יוצאת השנה עם מוצר חדשני "סוכה אתנית"- סוכה המורכבת מבדים מפוארים מיוחדים בסגנון מרוקאי ובוכרי ברוח השורשים של עדות המזרח. הבדים והחלונות שך הסוכה המיוחדת מעוצבים בסגנון אוריינטלי, העיצוב נעשה ע"י מעצבות אוהלי חינה של העדה המרוקאית מהמובילות בשוק. האווירה המתקבלת בסוכה הינה חגיגת חינה מרוקאית בסגנון אלף לילה ולילה. השילוב של אווירת החג עם הבדים האוריינטלים, וקישוט הסוכה במנורות אורגימי משרים אוירה מיוחדת. שוק הסוכות בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, החברות הגדולות בענף הינם סוכות ירושלים וסוכות נחלים. לדברי מר ישראל עזריאל מנכ"ל סוכות ירושלים, הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום ולכן השקנו השנה את "הסוכה האתנית" כמענה לציבור הצרכנים שמעוניין לגוון ולרענן את מראה הסוכה. חברת סוכות ירושלים פועלת מאז שנת 1993 כאשר בשנים הראשונות שיווקה החברה סכך מחצלת ייחודי תחת המותג "קיינעס" הידוע בהידורו ובאיכותו, ומקובל מאד ע"י הציבור ברחבי הארץ. החל משנת 1998 מייצרת ומשווקת החברה סוכות מתקפלות וכן פיתוח מיוחד שגם מופיע השנה בשוק הסוכות – "סוכטף" הסוכה לילדים, הנותנת תחושה מיוחדת ואווירה לילדי ישראל שחפצים להנות מישיבה בסוכה פרטית ולהרגיש "כמו גדולים". לפני כשנתיים השיקה החברה את סוכת "דה לוקס" מדגם חדש ובלעדי תחת המותג "המלך דוד" בדגם מפואר זה, הסוכה הינה בגובה 2.3 מ' (לעומת 2.1 בסוכה סטנדרטית). הבד לסוכה זו משובח ומפואר יותר וכולל וילון דקורטיבי רקום עם כתרים. בין לקוחות החברה: מחנות צה"ל, משטרת ישראל, בתי מלון ומוסדות שונים.

"סוכה אתנית" מבית "סוכות ירושלים" (28.9.06)
"סוכות ירושלים" החברה המובילה בשוק הסוכות גאה להציג לקראת חג הסוכות מוצר חדשני "סוכה אתנית" "סוכות ירושלים" החברה המובילה בעיצוב ויצור של סוכות וסכך לנצח. יוצאת השנה עם מוצר חדשני "סוכה אתנית"- סוכה המורכבת מבדים מפוארים מיוחדים בסגנון מרוקאי ובוכרי ברוח השורשים של עדות המזרח. הבדים והחלונות של הסוכה המיוחדת מעוצבים בסגנון אוריינטלי, העיצוב נעשה ע"י מעצבות אוהלי חינה של העדה המרוקאית מהמובילות בשוק. האווירה המתקבלת בסוכה הינה חגיגת חינה מרוקאית בסגנון אלף לילה ולילה. השילוב של אווירת החג עם הבדים האוריינטלים, וקישוט הסוכה במנורות אורגימי משרים אווירה מיוחדת. שוק הסוכות בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, החברות הגדולות בענף הינם סוכות ירושלים וסוכות נחלים. לדברי מר ישראל עזריאלי מנכ"ל חברת סוכות ירושלים, הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום ולכן השקנו השנה את "הסוכה האתנית" כמענה לציבור הצרכנים שמעוניין לגוון ולרענן את מראה הסוכה. חברת סוכות ירושלים פועלת מאז 1993 כאשר בשנים הראשונות שיווקה החברה סכך מחצלת ייחודי תחת המותג "קיינעס" הידוע בהידורו ובאיכותו, ומקובל מאד ע"י הציבור ברחבי הארץ. החל משנת 1998 מייצרת ומשווקת החברה סוכות מודולריות תחת המותג "סוכות ירושלים", וכן מגוון רחב של בדים ואביזרי עזר לסוכה, כולם פרי פיתוח החברה ורשומים ברשם הפטנטים והמדגמים במשרד המשפטים. לסוכות ירושלים מגוון רחב של דגמים, סוכות מתקפלות וכן פיתוח מיוחד שגם הופיע השנה בשוק הסוכות- "סוכטף"- הסוכה לילדים, הנותנת תחושה מיוחדת ואווירה לילדיי ישראל שחפצים להנות מישיבה בסוכה פרטית ולהרגיש "כמו גדולים". לפני כשנתיים השיקה החברה את סוכת "דה לוקס" מדגם חדש ובלעדי, תחת המותג "המלך דוד". בדגם מפואר זה הסוכה הינה בגובה 2.3 מטר (לעומת 2.1 מטר בסוכה סטנדרטית). הבד לסוכה זו משובח ומפואר יותר וכולל וילון דקורטיבי רקום עם כתרים. בין לקוחות החברה: מחנות צה"ל, משטרת ישראל, בתי מלון ומוסדות שונים.

לראשונה בישראל: סוכה רב חלונות יפנית. (3.10.05)
חברת סוכות ירושלים יצאה עם פטנט יחודי המותאם למזג האוויר הישראלי- סוכה העשוייה כולה חלונות יפניים בעיצוב מיוחד. "סוכות ירושלים" החברה המובילה בעיצוב ויצור של סוכות וסכך לנצח יצאה השנה עם פטנט ייחודי- סוכה שדפנותייה עשויים חלונות. שוק הסוכות בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, החברות הגדולות המובילות בענף הינם סוכות ירושלים וסוכות נחלים. לדברי מר ישראל עזריאלי מנכ"ל חברת סוכות ירושלים, הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום הכשרות ובתחום הנוחות ולכן השקענו השנה את "סוכת החלונות היפניים" כאשר כל הסוכה מלאה חלונות יפניים. סוכה זו מתאימה במיוחד למזג האוויר הישראלי. חברת סוכות ירושלים פועלת מאז 1993 כאשר בשנים הראשונות שיווקה החברה סכך מחצלת ייחודי תחת המותג "קיינעס" הידוע בהידורו ובאיכותו, ומקובל מאד ע"י הציבור ברחבי הארץ. החל משנת 1998 מייצרת ומשווקת החברה סוכות מודולריות תחת המותג "סוכות ירושלים", וכן מגוון רחב של בדים ואביזרי עזר לסוכה, כולם פרי פיתוח החברה ורשומים אצל רשם הפטנטים והמדגמים במשרד המשפטים. לפני כשנתיים השיקה החברה את סוכת "דה לוקס" מדגם חדש ובלעדי תחת המותג "המלך דוד". בדגם מפואר זה. הסוכה הינה בגובה 2.3 מ' (לעומת 2.1 מ' בסוכה סטנדרטית). הבד לסוכה זו משובח ומפואר יותר וכולל וילון דקורטיבי רקום עם כתרים, וסוכה זו ניתן לרכוש לעת עתה ב- 4 גדלים.

לראשונה בישראל: סוכה יפנית וכשרה (2.10.05)
סוכות ירושלים, מעצבת ויצרנית של סוכות וסכך לנצח, יצאה השנה עם פטנט ייחודי- סוכה שדפנותייה עשויים מחלונות הניתנים לגלילה. הסוכה בגובה 2.30 מטרים (לעומת 2.10 מטרים בסוכה סטנדרטית ) והיא ניתנת לרכישה בתשעה גדלים שונים. מדווח אתר NFC -עידן יוסף. באירוע השקה החגיגי שיתקיים ( יום ה' 6.10.05) במסעדה היפנית הכשרה "יוקו אונו" במתחם הבורסה ברמת גן. הסוכה שתוקם בחזית המסעדה, תוצג בפני קהל המבקרים באירוע שכולו על טהרת מסורת יפן. באירוע יוגשו טעימות גורמה של המסעדה. הסוכה עצמה תקושט במנורות אוריגמי, והאורחים ייהנו מאווירה יפנית ומהגשה של גישות יפניות. ישראל עזריאלי, מנכ"ל חברת "סוכות ירושלים" המייצרת את הסוכה הייחודית אמר כי הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום הכשרות ובתחום הנוחות, לכן השקנו השנה את "סוכת החלונות היפניים", כאשר הסוכה כולה מוקפת חלונות יפניים המותאמים במיוחד למזג האוויר הישראלי. "מסעדה יפנית היא המקום האידיאלי להצגת הסוכה היפנית שלנו לקהל, בעקבות השילוב הייחודי של אוכל יפניי איכותי, אווירה יוקרתית, ובכשרות מהודרת".

סוכות פרימיום- "סוכות ירושלים" משיקה סוכה חדשה העשוייה כולה חלונות יפניים בעיצוב מיוחד (6.10.05)
סוכות ירושלים, מעצבת ויצרנית של סוכות וסכך לנצח, יצאה השנה עם פטנט ייחודי- סוכה שדפנותייה עשויים מחלונות הניתנים לגלילה. הסוכה הנה בגובה 2.30 מ' (לעומת 2.1 מ' בסוכה סטנדרטית). והיא ניתנת לרכישה בתשעה גדלים שונים. ישראל עזריאלי, מנכ"ל חברת "סוכות ירושלים" המייצרת את הסוכה הייחודית אמר כי הציבור בישראל מצפה לחידושים בתחום הכשרות ובתחום הנוחות, לכן השקנו השנה את "סוכת החלונות היפניים", כאשר הסוכה כולה מוקפת חלונות יפניים המותאמים במיוחד למזג האוויר הישראלי. "מסעדה יפנית היא המקום האידיאלי להצגת הסוכה היפנית שלנו לקהל, בעקבות השילוב הייחודי של אוכל יפניי איכותי, אווירה יוקרתית, ובכשרות מהודרת".
שותפים: סוכות כיפה


בניית אתרים | מדריך עסקים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | Copyright © 2001-2015 NetStyle.