סוכה

סוכה

 

סוכה
 

כולנו זוכרים שבעבר, כדי לבנות סוכה היינו צריכים לפנות לעצמנו יום שלם בשביל העבודה שהייתה כרוכה בכך. ההבנה הייתה, שההלכה שקובעת כי יש לקבוע יתד לבניית סוכה במוצאי יום הכיפורים (על מנת לעבור מחיל אל חיל) באמת התכוונה ליתד, כי העבודה של הקמת סוכה היא יותר מדי גדולה בשביל ערב אחד. ב-'סוכות ירושלים' שינו את התפיסה הזו והפכה את מלאכת הרכבת סוכה, בלי תלות בגודלה, למלאכה פשוטה מהירה ויעילה.

סוכה המיוצרת על ידי סוכות ירושלים הינה סוכה כשרה למהדרין, ויחד עם זאת הינה סוכה קלה להרכבה ופירוק ובמחירים הנוחים לכל כיס. גודלה ומחירה של סוכה בגודל סביר היוו בעבר מגבלה בפני משפחות לבלות את חג הסוכות או חלקים ממנו ביחד.

מתוך ההבנה שחג הסוכות הוא חג של שמחה, אירוח, וקירוב לבבות, נרתמנו למשימה של שיווק והפצת סוכות שתאפשר למשפחות וחברים לחגוג את חג הסוכות ביחד באווירה נעימה. כדי להמחיש נקודה זו, אשתף אתכם מניסיון אישי של משפחתי ושל משפחות רבות שאני מכיר.

לפני שנים, כאשר בניית סוכה הייתה עדיין סיפור מורכב, היינו מרכיבים סוכה קטנה יחסית – הרכיבים המבטיחים שזו תהיה סוכה כשרה היו כבדים ויקרים ולא אפשרו לנו לבנות סוכה גדולה. סוכה מעץ כבר לא התאימה לגודל המבורך של משפחתנו המתרחבת.

לפני מספר שנים גילינו בשוק סוכה של סוכות ירושלים. לאחר בדיקה מדוקדקת, מצאנו כי סוכה זו הינה כשרה למהדרין לכל הדעות. בנוסף לכך הרכבת סוכה זו הייתה פשוטה וקלה – היינו יכולים לשמור את המפגש המשפחתי לאירועים יותר נעימים מבניית סוכה. מחירה הנמוך של כזאת סוכה אפשר לנו לקנות סוכה גדולה היכולה להכיל את כל בני המשפחה וחברים נוספים.

אין לי כל ספק כי שמחת חג הסוכות של משפחתי וכל הבאים לסוכתנו בחגי הסוכות של כל השנים מאז, היא הרבה הודות לסוכות ירושלים שאפשרה לנו להרכיב סוכה גדולה, ביעילות קלות וחיסכון. גם לקראת חגי תשרי הבעל"ט בשנה הקרובה, סוכות ירושלים נערכת לשווק סוכה המתאימה לכל משפחה, סכך קיינעס ועוד חידושים רבים, כשרים למהדרין – התורמים לשמחת החג השלמה של חג הסוכות.
 
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר סוכות ירושלים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
 

סוכות ירושלים        סוכה לנצח        סגנונות סוכות        סכך לנצח      בניית סוכה         סוככים


בניית אתרים | מדריך עסקים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | Copyright © 2001-2020 NetStyle.