סוכה לנצח

סוכה לנצח

 

סוכה לנצח – כשרה, מהודרת וקלה להרכבה
 

אנו בטוחים כי המונח סוכה לנצח נפוץ וידוע בפיהם של כל מחפשי הסוכות. יחד עם זאת, רוב אלו המחפשים לקנות סוכה אינם יודעים מהי סוכה לנצח. הנה כמה מאפיינים של סוכה לנצח המשווקת על ידי סוכות ירושלים: - סוכה לנצח היא סוכה שעיקרה היא מסגרת של עמודי אלומיניום קל הניתנים לחיבור על ידי צורתם בסוף העמוד.

ישנם עמודים של סוכה לנצח המהווים פינה וישנם עמודים של סוכה לנצח שבקצה שלהם מגרעת או חלק המתאים להיכנס למגרעת. המאפיין המרכזי של סוכה לנצח הוא שניתן לפרק, להרכיב, להרחיב או לשנות את הסוכה. אם בבעלותכם סוכה לנצח בגודל 2X2, אין שום קושי או בעיה להרחיב אותה כך שתהפוך להיות סוכה לנצח של 3X3 או 4X4, מכיוון שכל המרכיבים של סוכה לנצח מתאימים אחד לשני.

הגודל, המשקל והמחיר של מרכיבי סוכה לנצח מאפשרים לכל אחד לבנות סוכה גדולה במחיר נמוך, במאמץ מינימאלי ובמהירות יחסית. - כשרות: אחת המכשלות של סוכות רבות הינה נושא הכשרות. רבים אינם בקיאים בהלכות סוכה, וכתוצאה ממידע חלקי הם מרכיבים סוכה אשר אינה כשרה. לפני מספר שנים סוכות ירושלים זיהו את הבעיה הזו ונרתמו למשימה של שיווק סוכה לנצח אשר תהיה אטרקטיבית קלה להרכבה ויחד עם זאת כשרה למהדרין לכל הדעות.

בעיית כשרות סוכות לרוב נובעת משני תחומים: הסכך והדפנות. בעבר, חלק קטן מסוכות בארץ היו עשויות מעץ ורובן היו מורכבות בצורה ארעית מחומרים שונים כאשר סדינים היוו את הדפנות. עובדה זו היוותה בעיה לכשרות הסוכה, מפני שאחד מגדרי הכשרות של סוכה היא שהדפנות (שחייב לפחות שניים וחצי מאלו) חייבים לעמוד ולא להתנודד מפני רוח מצויה. דפנות המורכבות מסדינים לא עומדות בגדר זה. הפיתרון המוצע בכל סוכות לנצח מבטיח את כשרות הסוכה. אחד הפתרונות המוצעים הוא הוספת רצועות המהוות 'לבוד' מסביב לסוכה ובכך פותרת את בעיית הדפנות.

לבוד הינו מושג הלכתי אשר קובע כי במרחק מסוים שני עמודים מהווים קיר אחד. אין צורך להבין יותר מזה, מכיוון שעל כל סוכה לנצח יש מקומות המסמנים היכן להניח את רצועות הלבוד. בעקבות ההצלחה של סוכה לנצח תוכלו להתארח בסוכות רבות יותר, בלי לדאוג לכשרות הסוכה. על ידי פיתוח סוכה לנצח ומוצרים תומכים נוספים, לאורך שנים, סוכות ירושלים מתאמצת על מנת לתרום לשמחה, כשרות ונעימות של חג הסוכות של כל בית ישראל.
 
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר סוכות ירושלים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
 

סוכות ירושלים        סוכה לנצח        סגנונות סוכות        סכך לנצח      בניית סוכה         סוככים


בניית אתרים | מדריך עסקים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | Copyright © 2001-2020 NetStyle.