סוככים

סוכה לנצח

 

סוככים

סוככים הם סוגים שונים של אמצעים כדי לבצע סככה – הצללה במקומות בהם אנחנו סובלים משמש חזקה בשעות מסוימות של היום, במהלך חודשי הקיץ החמים.
האקלים של מדינת ישראל במיוחד לא מאפשר לנו להשאיר מקומות חיצוניים ללא הסככה שכן זהו אקלים חם ביותר עם אחוזי לחות מאוד גבוהים באזורים מסוימים לעומת חוסר בלחות באזורים אחרים לחלוטין כמו ההשוואה בין אזור הצפון ותל אביב שם הלחות גבוהה מאוד בחודשי הקיץ לעומת אילת שם אחוזי הלחות שואפים לאפסיים. שני המצבים אינם מאוזנים מספיק מבחינת קליטת החום על ידי הגוף וזו הסיבה שצריך סוככים שכן במצב אחד הגוף מזיע ללא הפסקה וזה גורם אי נעימות רבה לעומת המצב השני בו הגוף איננו מזהה את החום ועלול להתייבש במהירות.

סוככים שונים יכולים להקל על הקרינה הישירה של החום עלינו כיוון שבצל המעלות פוחתות ואינן גבוהות כפי שהן בשמש ישירה לכן יש לקחת בחשבון כי ככל שנקפיד לרכוש סוככים יותר איכותיים, יותר מסנני קרינה כך יותר נוכל לסייע לעצמנו להימנע מקרינה של שמש אשר עושה כוויות, גם את אי הנעימות שבהזעה בישיבה תחת שמש ישירה וכמובן נוכל להרגיש הקלה משמעותית בעומס החום כאשר נשב במרפסת או בחצר שלנו תחת סוככים.

כדי שנוכל לקבל מידע אינפורמטיבי ומדויק יותר לגבי סוככים אפשר להיכנס לאתרי אינטרנט של חברות אשר עוסקות בתחום של סוככים ושם נקבל מידע.

באתרים כאלה של חברות אשר עוסקות בתחום של סוככים לרוב יהיו קטלוגים אינטרנטיים אשר יאפשרו הצצה אל סוככים ואפשרויות הצללה רבים ומרשימים אשר מציגים שילובים מדהימים בין פרקטיות ונוחות, לבין טכנולוגיה, לבין פשטות וקלאסיות וכמובן הכול במעטפת מעוצבת יפה ואסתטית ביותר לחצר, לגינה, לבית ולחנויות ובתי עסק.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר סוכות ירושלים - מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
 

סוכות ירושלים        סוכה לנצח        סגנונות סוכות        סכך לנצח      בניית סוכה         סוככים


בניית אתרים | מדריך עסקים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | Copyright © 2001-2020 NetStyle.