סכך לנצח

סוכה לנצח

 

סכך לנצח, למה לעבוד קשה כל שנה?
 

מדי שנה כאשר קרבים החגים מתחילה המולת הילדים בבית לקראת בניית סוכות. חיפוש והכשרה של השטח, איסוף קרשים, חבלים ויתדות, איתור סדינים ישנים בבית אשר ישמשו כקירות לסוכה ועבודה אינטנסיבית ונלהבת של הילדים בהכנת שלל קישוטים ועיטורים. עם צאת יום כיפור ניתן האות ומתחילה במרץ מלאכת בניית הסוכה. את הקישוטים הכנו לבד, את ארבעת המינים קנינו בשוק המיוחד, הסדינים ושאר האביזרים נמצאים בדרך כלל ממילא בארון, אך סכך לנצח יישאר הבעיה הנצחית- היכן משיגים את הסכך ואיך מצליחים להביא אותו בשלמות לסוכה.

סכך לנצח חוסך את הפיתרון לטווח הארוך. סכך לנצח הוא כינוי למחצלת סכך מוכנה מראש אשר אותה פורסים ומניחים כגג לסוכה. בעוד הסכך המסורתי עשוי מענפי אילנות, ובמיוחד דקל, סכך לנצח עשוי מקני סוף המחוברים למחצלת. סכך לנצח חייב להיות מחצלת אשר יועדה למטרה זו בלבד- מחצלת שנועדה לישיבה או שינה פסולה ואינה יכולה להוות סכך לנצח, ומסיבה זו סכך לנצח בדרך כלל גם אינו נוח לישיבה. את המחצלת סכך לנצח יש להניח על דפנות הסוכה רק בשלב האחרון לאחר בנייתם.

ישנם יתרונות רבים נוספים לשימוש בסוגי סכך לנצח –

- סכך לנצח מיועד לשנים רבות ולכן נותן פיתרון יעיל לטווח הארוך.

- אחסונו והרכבתו של סכך לנצח קלים ומהירים. - סכך לנצח מבטיח כי הסכך נקי מטומאה וכי הוא כשר למהדרין.

- סכך לנצח מגיע בגדלים שונים, בהתאם לגודל הסוכה, ונארז בגמר השימוש במארז המבטיח כי לא יטמא עד לשנה הבאה.

- סכך לנצח מאפשר תליה נוחה של קישוטים לסוכה.

ישנם שני מותגים עיקריים של סכך לנצח המפורסמים בכשרותם - סכך לנצח "איש מצליח",
בהשגחת הרב מזוז שליט"א, וגם סכך לנצח "קיינעס" בפיקוח בד"ץ "בית יוסף".

"סוכות ירושלים" הינה החברה המובילה ביצור סוכות וכן סכך לנצח, והיא מספקת ללקוחותיה סכך לנצח של "קיינעס" ושל "איש מצליח". בנוסף מספקת החברה סוכות מודולריות כשרות למהדרין בארץ ובחו"ל, וכן מייצרת את סוכות "המלך דוד" הגבוהות והמפוארות. סכך לנצח של "סוכות ירושלים" מבטיח כשרות למהדרין, רמת גימור גבוהה ואיכות מעולה במחיר שווה לכל נפש.
 
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר סוכות ירושלים - מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
 

סוכות ירושלים        סוכה לנצח        סגנונות סוכות        סכך לנצח      בניית סוכה         סוככים


בניית אתרים | מדריך עסקים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | Copyright © 2001-2020 NetStyle.